AV CAMP 2025 – CLUB LA SANTA

AV CAMP 2025 – CLUB LA SANTA

fra 5/9 2025 – 12/9 2025

Aktivt Velvære arrangerer igen AV CAMP på Club La Santa i samarbejde med Glerup HR. En helt fantastisk uge med et super fedt aktivitetsprogram. Turen arrangeres for Aktivt Velværes medlemmer samt evt. rejsepartnere.

Mangler du at finde det helt rigtige sted, hvor du kan kombinere træning med afslapning? Dette er en oplagt mulighed for at forlænge den danske sommer – og samtidig holde formen ved lige; eller måske endda forbedre den.

 
 

TUREN GIVER…

…mulighed for at afprøve nye former for motion!
…plads til lækkerier både fysisk og mentalt!
…vi hygger i fællesskab og giver plads til individet!

Der er rift om pladserne til det populære feriested, men vi har forhåndsreserveret et antal pladser på flyet fra København til Club La Santa. Ugen indeholder bl.a. træning med Johnny som instruktør og mulighed for selv at tilvælge andre hold på Club La Santas officielle program – se ugeprogram herunder.

Prisen betales direkte til Club La Santa og varierer fra år til år.
For rejsen i 2025 betales 8.895 kr. pr. person ved 2 voksne i en lejlighed (prisen varierer, hvis du bor alene eller flere i lejligheden).
Hertil kommer deltagergebyr på 1.300 kr. som afregnes til Aktivt Velvære ved tilmelding. Dette inkluderer en t-shirt samt din personlige træner for ugen, planlægning og koordinering af turen.
Du skal ikke tænke på noget som helst – vi fører dig godt igennem en aktiv og hyggelig uge.
Det er ren (trænings)ferie 💪 Dét er AKTIVT VELVÆRE

For tilmelding skal du kontakte Johnny på 22 20 67 50. 
OBS: Priser kan variere fra tidligere år.

 

eksempel på ugeprogram